Rotary Akadémia Szentendrén

Rotary tagok képzése a Rotary Akadémia szervezésében

Rotary Akadémia
Rotary Akadémia Szentendrén

Pénzes Ilona a D1911 Kormányzója szeretettel meghívja az újonnan belépő Rotary tagokat, illetve minden érdeklő Rotary tagot Szentendrére, a Rotary Akadémia rendezvényére, ahol átfogó tájékoztatást kapnak a Rotary Szervezetéről, a Rotary Klubéletéről, az Ifjúsági Szolgálatról, Gazdálkodásról, olyan információkat kaphatnak neves előadóktól, amely a mindennapi Rotary Életünkben segítségünkre szolgálnak.

A délutáni órákban találkozhatnak a Rotary Kormányzótanács és a District Team tagjaival.

Képzés helye: Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum, Szentendre, Sztaravodai út

Ideje:    2017. február 18. szombat 9-16 óra között

A képzés a Rotary tagok számára ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött, ezért kérjük, hogy a mellékelt jelentkezési lapot legkésőbb 2017. január 30-ig Deme Dóra demedora@gmail.com  részére megküldeni szíveskedjetek.

Levezető elnök: Hiezl József RC Szeged Szent-György Albert

A képzés programja