CIVITAN szociális foglalkoztató District Grant

posted in: Támogatások | 0

Képek a CIVITAN szociális foglalkoztató District Grant előkészítéséről

Javában folyik a RC Budapest-Sasad idei pályázatának, a CIVITAN szociális foglalkoztató District Grant-jének előkészítése. A CIVITAN CLUB BUDAPEST-HELP Egyesület által működtetett szociális foglalkoztató kertészet, értelmi és halmozottan sérült gyermekek és felnőttek közreműködésével zöldségeket és virágokat termeszt. Saját tulajdonú telken, 25 hátrányos helyzetű fiatalkorú és felnőtt szociális foglalkoztatását szervezik már 22 éve. Az elmaradó állami támogatások miatt, az önellátásra berendezkedett kertészetnek palántákra, magokra, vegyszerekre és új kertészeti eszközökre van szükségük a tavaszi munkák indításához.

Az egyesület tagja a CIVITAN INTERNATIONAL-nek, Rehabilitációs Akkreditációs Tanúsítvánnyal rendelkezik és vezetője, Nagy Tiborné elnyerte Göncz Árpád, a Magyar Köztársaság Elnökének aranyérmét.

Amennyiben a RC Budapest-Sasad tagsága megszavazza a támogatást, benyújtjuk a District Grant pályázatot, amelyhez klubunk is hozzájárul.

A képekre kattintva kinyílik a nagyméretű, lapozható képgaléria!